شنبه , دسامبر 3 2022
آخرین خبرها

هادی رمضانی تاکید کرد:رفع نقص طرح تفصیلی رشت

بازدیدها: 6

هادی رمضانی تاکید کرد:

رفع نقص طرح تفصیلی رشت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت هادی رمضانی در چهل و چهارمین جلسه شورا با اشاره به برگزاری دیدار هایی ما بین اعضای شورای ششم و برخی از مسئولان افزود: در ابتدای شروع فعالیت شورای ششم رشت با استاندار و برخی دیگر از بزرگان و افراد تاثیر گذار دیدار هایی برگزار شد و قرار بود ماهیانه دیداری با استاندار گیلان پیرامون مباحث مختلف حوزه مدیریت شهری رشت داشته باشیم.

وی با انتقاد ازوضعیت رودخانه های رشت و آب و فاضلاب این شهر تصریح کرد: پس از سفر هیئت دولت به گیلان ، بودجه ای به منظور ساماندهی وضعیت رودخانه های رشت در نظر گرفته شد ، اما عملا هیچ اقدامی از این بابت انجام نشده است و باید هر چه سریعتر رودخانه های رشت تعیین تکلیف شوند.

رمضانی به طرح تفصیلی و طرح جامع رشت اشاره کرد و گفت: فردی با هزار گرفتاری یک خانه ای را برای سکونت خودش و خانواده اش احداث کرده است و حالا برخی مدعی می شوند این ساختمان جزو کاربری کشاورزی است باید تخریب شود که این از انصاف به دور است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با مخاطب قرار دادن حوزه شهرسازی شهرداری رشت و اداره مسکن و شهرسازی افزود: در این طرح، در بخش هایی از شهر فضای سبز در نظر گرفته شده است که در آن زمینی برای احداث پارک وجود ندارد و باید هر چه سریعتر طرح تفصیلی رفع نقص شود.

رمضانی با تاکید به اینکه در بدنه شهرداری رشت مدیران توانمندی حضور دارند بیان کرد: بسیاری از مدیران شهرداری رشت در حال حاضر به عنوان شهردار در دیگر شهرهای استان مشغول فعالیت هستند و بنابراین باید نسبت به شناسایی مدیران این چنینی اقدام و نباید بنا به دلایلی به فکر حذف این افراد باشیم.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای رشت دغدغه رفع مشکلات مردم را دارند بیان کرد: برای رفع این دغدغه ها باید با وحدت و همدلی حرکت کنیم .