پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / همزمان با آغاز فرآیند انتخابات، صورت پذیرفت؛قدردانی فرماندار رشت از رای اولی‌ها در شعب اخذ رای
همزمان با آغاز فرآیند انتخابات، صورت پذیرفت؛قدردانی فرماندار رشت از رای اولی‌ها در شعب اخذ رای

همزمان با آغاز فرآیند انتخابات، صورت پذیرفت؛قدردانی فرماندار رشت از رای اولی‌ها در شعب اخذ رای

بازدیدها: 4

فرماندار شهرستان رشت با اهدای لوح از حضور و مشارکت رای اولی‌ها در انتخابات تجلیل و قدردانی کرد.

علی فتح‌الهی فرماندار شهرستان رشت رای اولی‌ها را مهم‌ترین تصمیم‌سازان آینده کشور دانست و اظهار کرد: حضور و مشارکت حداکثری رای اولی‌ها در کنار اقشار مختلف مردم در پای صندوق‌های رای پشتوانه محکمی برای اقتدار، امنیت و تقویت نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار شهرستان رشت افزود: رای اولی‌ها، برای نخستین بار خود را در سرنوشت جامعه سهیم می‌دانند و تلاش دارند با مسئولیت پذیری و آگاهی در انتخابات مشارکت داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت گفت: در راستای قدردانی از حضور و مشارکت رای اولی‌ها در اولین جشن تکلیف سیاسی خود، لوحی جهت قدردانی از این آینده سازان تهیه شده که در شعب اخذ رای توسط نمایندگان فرماندار به آنان اهدا خواهدشد.

متن پیام قدردانی فرماندار شهرستان رشت از رای اولی‌ها به شرح زیر است:

……………………عزیز

دوست رای اولی‌؛ از این که امروز شما عزیزان را پای میز تصمیم گیری برای آینده انقلاب و کشور می بینم‌، خداوند بزرگ را شاکرم .

از این جهت که با وجود حجم‌ عظیم تبلیغات مخرب و مسموم معاندین و مخالفین نظام مقدس ایران اسلامی که افکار ملت مقاوم ما را هدف قرار داده اند‌، با یک تصمیم انقلابی و در راه هم افزایی و اتحاد بین آحاد ملت آگاه تحت هدایت رهبری بصیر و معظم انقلاب‌، قدم در راه انتخاباب اصلح گذاشته اید به شما تبریک میگویم.

امیدوارم در افق درخشان پیش روی ایران اسلامی‌، افکار و دیدگاه و جایگاه علمی آینده تان ضامن موفقیت و پایداری این نظام مقدس باشد .

علی فتح اللهی

فرماندار شهرستان رشت