چهارشنبه , فوریه 8 2023
آخرین خبرها
همزمان با هفته نیروی انتظامی  صورت گرفت:دیدار سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود با فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود

همزمان با هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:دیدار سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود با فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود

بازدیدها: 25

همزمان با هفته نیروی انتظامی صورت گرفت:

دیدار سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود با فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود

سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود به مناسبت هفته ناجا با سرهنگ سرخوش پور فرمانده انتظامی لنگرود و سرهنگ صبح زاهدی جانشین انتظامی لنگرود دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود، در این دیدار، سرپرست شهرداری لنگرود ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر این نیرو، از هفته نیروی انتظامی به عنوان نماد تعامل بیشتر مابین نیروهای خدمتگزار و مشارکت عمومی در جهت حفظ امنیت عمومی نام برد.

🔸طالبی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی فرماندهی و پرسنل جان برکف منطقه انتظامی شهرستان لنگرود در تامین امنیت شهروندان، به اهمیت موضوع امنیت به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای شهروندان اشاره کرد وآنرا لازمه آرامش مردم دانست.

🔸حجت الاسلام والمسلمین محسن فداکار “رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود” نیز در این نشست گفت: امنیت و آسایش جامعه و مردم، حاصل تلاش های نیروهای خدوم نیروی انتظامی است.

🔸فداکار با بیان اینکه خدمت بی منت به مردم و توزیع عادلانه امکانات در تمامی نقاط شهر از سیاستهای شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود است، افزود: این امر بستر ساز امنیت در مناطق مختلف شهر خواهد بود.

🔸وی با بیان اینکه خواستار همکاری و هماهنگی بیش از پیش مجموعه نیروی انتظامی و پلیس راهور، جهت اجرای بسیاری از پروژه‌های شهری لنگرود هستیم، خاطرنشان کرد: خدمات پلیس در سطح جامعه بسیار ارزنده است و ما قدردان زحمات این عزیزان هستیم

سرهنگ سرخوش پور “فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود” نیز ضمن تقدیر از زحمات مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و تعامل فی مابین، از آمادگی ناجا جهت همکاری بیش از پیش با مدیریت شهری خبر داد.