جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
پروژه های افتتاحی املش در دومین روز از دهه فجر

پروژه های افتتاحی املش در دومین روز از دهه فجر

بازدیدها: 63

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی فرمانداری املش در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر باحضور فرماندار املش،بخشدار رانکوه و جمعی از مدیران شهرستان مجموعه کل پروژه های مخابرات شهرستان، به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت نمادین پروژه سایت BTS و سوئیچ کافوی نوری روستای جیرگوابر به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش کافوی نوری در روستای جیرگوابر بخش رانکوه با اعتباری بالغ بر 400میلیون تومان به بهره برداری رسید.

لازم بذکر است: در مجموع مخابرات شهرستان در دهه فجر امسال ۱۰ پروژه و با اعتباری معادل ۱۱میلیاردو ۵۰۰میلیون تومان در دومین روز از آغاز دهه فجر۹۹ درشهرستان املش افتتاح شد.
در ادامه همین روز باحضور فرماندار املش ، و جمعی از مدیران شهرستان یک واحد مسکن مددجویی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) در شهر رانکوه افتتاح شد.
ملکی رئیس کمیته امداد شهرستان املش در حاشیه این مراسم در گفتگو با روابط عمومی و خبرنگار رانکوه_نیوز گفت: امسال 7 واحد مسکن مدد جویی با اعتباری بالغ بر ۵۶۰ میلیون تومان در دهه فجر به بهره برداری می رسد که یک و احد آن بصورت نمادین امروز در سطح شهر رانکوه به بهره برداری رسید.

پایان بخش برنامه های دومین روز از دهه مبارک فجر، دیدار با خانواده محترم شهید فروزنده با حضور فرماندار ، امام جمعه ، سپاه پاسداران ، نیروی انتظامی و سایر ادارات انجام پذیرفت.
مسئولین شهرستان املش با حضور در منزل شهید علی فروزنده در روستای “گرکرود” یاد و خاطره آن شهید بزرگوار را گرامی داشتند.
یادآور می شود شهید علی فروزنده در ۱۰ شهریور سال ۱۳۶۴ به شهادت رسید.