سه‌شنبه , فوریه 7 2023
آخرین خبرها

پیام بخشدار لشت نشا به مناسبت گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری ها

بازدیدها: 2

پیام بخشدار لشت نشا به مناسبت گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری ها

به گزارش رایان خبر در پیام ارسالی جهانبخش جم آمده است: شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین‌ سیاست گذاری ها در سیستم مدیریتی جدید می باشد.

دهیاران و شهرداران به عنوان نمایندگان دولت و خادمین مردم در روستاها و شهرها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای پروژه های متنوع فضایی مناسب جهت زندگی، کار و تفریح برای مردم مهیا نمایند.

تنوع و حجم وظایف و ماموریت های دهیاری و شهرداری در همه ی ابعاد سیاسی،اجتماعی،فرهنگی،اقتصادی و غیره گسترده می باشد.نامگذاری ۱۴ تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری نشان از اهمیت جایگاه این نهادها در سطح مدیریت کشور دارد .

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت این روز از زحمات خالصانه و بی دریغ دهیاران و شهرداران سراسر کشور که در توسعه ، عمران و آبادانی روستاها و شهرها تلاش و کوشش می نمایند به ویژه دهیاران عزیز و پرتلاش بخش و شهردار لشت نشا که ارائه گر خدمت بی منت به مردم خرد ورز و نیک اندیش بخش هستند تشکر و قدردانی می نمایم و توفیق روز افزون توام با سعادت و سلامتی برای این بزرگوار از پروردگار متعال خواستارم/