پنج‌شنبه , ژوئن 30 2022
آخرین خبرها
خانه / گیلان / پیام شهردار رشت به مناسبت روز جهانی کار و کارگر :
کارگران نمادی از سازندگی ، توسعه و تعالی ایران اسلامی

پیام شهردار رشت به مناسبت روز جهانی کار و کارگر :
کارگران نمادی از سازندگی ، توسعه و تعالی ایران اسلامی

بازدیدها: 3

سید امیر حسین علوی شهردار رشت گفت: کارگران نمادی از نوآوری، سازندگی، توسعه و تعالی کشور عزیز ما ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید امیر حسین علوی شهردار رشت فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به همه کارگران و جهادگران این عرصه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

إن الله یحب الذین یعملون و یجهدون طلبا للرزق

روز کار و کارگر تنها به عنوان نماد یک قشر زحمتکش، ایثارگر و پرتلاش نیست، در حقیقت کار و کارگر نمادی از نوآوری، سازندگی، توسعه و تعالی کشور عزیز ما ایران اسلامی است.

بنده معتقدم کارگران مهمترین مؤلفه برای تحقق شعار سال و سیاست اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و خودکفایی بوده و به عنوان جهادگران در رونق اقتصادی و پیشرفت کشور عاملیت مستقیم داشته و دارند.

کارگران از ارزشمندترین قشر و طبقه و از سودمندترین گروهها در سطح جوامع محسوب می‌شوند، چرخ عظیم جوامع بشری در حوزه اقتصاد و صنعت با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است به بیان دیگر حیات یک ملت همواره مرهون کار و کارگر و خدمات ارزنده این قشر تلاشگر است.

اینجانب هفته و روز جهانی کار و کارگر را به تمامی کارگران و خدمتگزاران گرامی و زحمتکش تبریک عرض میکنم و امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است؛ قشر جهادگر کارگران که خود، موتور محرک اقتصاد این سرزمین ولایی و قهرمان پرور هستند، بیش از پیش در جهت عملیاتی شدن این شعار مبارک تلاش و کوشش مضاعف داشته باشند و امیدوارم در این مسیر مشمول توفیقات الهی شوند.

سید امیر حسین علوی
شهردار رشت