جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
پیام شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

پیام شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

بازدیدها: 12

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سید محمد احمدی با پیامی فرا رسیدن دهه فجر را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:

(( بسمه تعالی))

بر اثر صبر نوبت ظفر آید

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با هدایت و رهبری حضرت امام خمینی (ره) و با ایثار، از خودگذشتگی و شهامت وصف ناپذیر ملت بزرگ ایران و ملهم از نهضت عاشورای حسینی شکل گرفت و با وقوع این رویداد سترگ، بارقه‌ های امید و سعادت در دل های مستضعفان و پابرهنگانی که مورد استثمار و چپاول زورگویان و مستکبران بودند پدیدار گشت.

ایام الله دهه فجر فرصتی جهت مرور آرمان‌ها و ارزش‌های واقعی و الهی انقلاب اسلامی و تجلی‌گر غرور انگیز حماسه و سرفرازی ملتی است که در عصر اسارت ‌های دنیوی، برگی درخشان در تاریخ حیات و بلوغ انسانین گشودند و اینک با گذشت ۴۲ سال، رشد و بالندگی و اثرگذاری ایران اسلامی در تمامی عرصه ها مورد گواهی همگان و انکارناپذیر می نماید.

بدینوسیله چهل‌و‌دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران راه تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، تداوم استقلال و عزت ایران اسلامی را تحت زعامت رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مسألت می نمایم.