جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
پیام فرماندار شهرستان رودسر بمناسبت فرا رسیدن یوم الله 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران

پیام فرماندار شهرستان رودسر بمناسبت فرا رسیدن یوم الله 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران

بازدیدها: 8

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر ؛ محمد مهدی مظفری فرماندار شهرستان رودسر با صدور پیامی فرا رسیدن 12فروردین ماه روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت . متن پیام بدین شرح است .

“بسم الله الرحمن الرحیم”

یوم الله دوازدهم فروردین ماه سالروز استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خودشان است.

روز جمهوری اسلامی، سند آزادی و استقلال ملت آزاده‌ای است که برای دستیابی به آرمان های مقدس خود با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان، نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخته است و تعبیر بدیع و زیبای معمار کبیر انقلاب اسلامی که این روز را، روز امامت امت و روز فتح و ظفر ملت و نخستین حکومت الله و از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ما که باید زنده نگه داشته شود نامیدند، به خوبی نمایانگر عظمت و شوکت این روز حماسی است .

اینجانب، با تبریک سالروز این رویداد تاریخی و فرخنده به عموم ملت ایران، به خصوص مردم شریف شهرستان رودسر، موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند جمهوری اسلامی ایران را ، تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… خامنه ای(مدظله العالی) ، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم

محمدمهدی مظفری

فرماندار شهرستان رودسر