پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها

پیام مدیر کل حفظ آثارونشرارزشهای دفاع مقدس استان گیلان به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار

بازدیدها: 2

پیام مدیر کل حفظ آثارونشرارزشهای دفاع مقدس استان گیلان به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار

متن پیام به این شرح است:ن و القلم و مایسطرونضمن عرض تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش. همانطوری که حضرت زینب کبری(س) پیام عاشورا را در محیطی که دستگاه حاکم با القای دروغ و انگاره سازی های مختلف علیه امام حسین(ع) وارد عمل شد، به گوش افکار عمومی دنیا می رساند و به این وسیله زمینه ی رسوایی فضاحت بار یزید و یزیدیان را برای همیشه تاریخ ثبت کرد.رشد و توسعه ی فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

درود به همه خبرنگاراني كه عزم خود را برای تداوم مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی و اين راه نوراني جزم كرده‌اند و امروز كه دشمنان با غول‌هاي رسانه‌اي و اپراتوري‌هاي خبري و با سلاح جعل و تزوير، به جنگ بشريت آمده‌اند با وجود همه كمبودها و مشکلات، شجاعانه در مقابل همه اين قواي جهل قد برافراشته‌اند.

غيورمردان و زنانی كه پیشرو براي تحقق آرمان‌هاي بلند اسلامي از همه چيز گذاشته‌ايد و تمامي ظرفيت خود را به مصداق واقعی “جهادتبیین” در عرصه جنگ نابرابر در مقابله با توطئه‌هاي پيچيده استكبار جهاني و جنگ ترکیبی وعملیات روانی و تبيين خط نوراني ولايت به پرچمداري امام خامنه‌اي عزیز(مدظله العالی) و آرمانهای والای انقلاب اسلامی در تحقق بیانیه” گام دوم” انقلاب و امیدآفرینی مردم به كار گرفته‌ايد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی “هفدهم مردادماه” روز بزرگداشت مقام خبرنگار و اصحاب رسانه، روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات آزاد را به تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه آگاهی بخشی و ارتقاء سطح فرهنگی، فکری، سیاسی، و اقتصادی جامعه و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و شادباش عرض نموده و برای آنان سلامتی و توفیق آرزو می نمایم.