پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022
آخرین خبرها

کشف 50 كيسه آرد فاقد مجوز در املش

بازدیدها: 19

کشف 50 كيسه آرد فاقد مجوز در املش

فرمانده انتظامي املش گفت: 50 كيسه آرد فاقد مجوز در انبار یک منزل مسکونی در این شهرستان توسط پلیس كشف شد.

سرهنگ “باقر رجبي ويسرودي با تشريح پيامد‌هاي منفي قاچاق بر اقتصاد كشور، مبارزه با قاچاقچيان را يكي از اولويت‌هاي اصلي مجموعه انتظامي برشمرد و اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است.

وی در ادامه با اشاره به دریافت خبری مبني بر اينكه شخصي در روستاي كجيد از توابع شهرستان املش اقدام به فروش آرد سهميه دولتي به صورت آزاد مي کند افزود: ماموران انتظامی با هماهنگي قضائي به محل مورد نظر اعزام شدند که طی بررسی‌های انجام گرفته، 50 كيسه آرد 40 كيلويي دپو شده در انبار منزل وی  کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامي املش در ادامه از تکمیل تحقیقات و محرز شدن موضوع توسط کارشناسان خبر داد و بیان داشت: ارزش ريالي آرد كشف شده 600 ميليون ريال برآورد شده است.این مقام انتظامی تصریح کرد: در اين رابطه متهم 45 ساله با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.

سرهنگ رجبي در پايان با بيان اينكه قاچاق كالا موجب اختلال در بازار و اقتصاد كشور مي شود از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشابه مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.خبرگزاری پلیس