شنبه , ژانویه 28 2023
آخرین خبرها
گزارش تصویری از بازدید میدانی  استاندار گیلان از بخش های رحمت آباد و خورگام و عمارلو شهرستان رودبار

گزارش تصویری از بازدید میدانی استاندار گیلان از بخش های رحمت آباد و خورگام و عمارلو شهرستان رودبار

بازدیدها: 21

استاندار گیلان  صبح امروز پنجشنبه ۲۸ مهر به اتفاق معاونین خود و۱۱  مدیرکل  استان گیلان از جمله میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، برق، جهاد کشاورزی ، آب و فاضلاب ، بنیاد مسکن و…،نماینده مردم رودبار و منجیل ، فرماندار و امام جمعه و سایر مسوولان شهرستان رودبار از  پروژه ها‌ و روستاهای بخش های رحمت آباد و خورگام و عمارلو  بازدیذ نمود و از نزدیک پای درد دل مردمان این بخش ها نشست و پیگیر رفع مسایل این بخش ها شد.

در این سفر کاری یک روزه  مسایل  و مشکلات بخش های مختلف شهرستان رودبار مورد بازدید میدانی قرار گرفت و  از نزدیک  مردم و مسولین محلی مسایل و مشکلات مناطق مورد بازدید  را بیان کردند.

اهم مسایل بیان شده در این دیدار و بازدیدها درخصوص راه های مواصلاتی ، آب شرب ، طرح هادی و برق و مخابرات و … بود.

گفتنی است :  مسولین بلند پایه استان گیلان و شهرستان  رودبار اعم از استاندار، امام جمعه، نماینده مردم رودبار در مجلس ، فرماندار رودبار ، رییس شورای بخش  و نیز عضوی از شورای شهر بره سر در مسجد جامع بره سر ،مرکز بخش خورگام  سخنانی در راستای رفع مشکلات این بخش ها بیان کردند و به  ارائه طرح ها و بررسی مسایل و مشکلات مطرح  شده و  بازدید شده ،پرداختند.


قابل ذکر است: روستاهای گوفل،  آسیابرک و رودخانه آسیابرک همجوار محله آسیابرک بخش خورگام رودبار، روستای سیبن  و  و محل رانش کوه در مسیر رحمت آباد و خورگام، روستای سی دشت رحمت آباد روستای گرد ویشه و روستای چگیش بخش خورگام رودبار از بازدید های مهم نماینده عالی دولت در استان گیلان از شهرستان رودبار بود.

استاندار گیلان همراه هیئت همراه در پایان برنامه کاری امروز خود بر سر مزار شهدای کلیشم تجدید میثاق کردند و در یادواره شهدای کلیشم حضور یافتند.
عکس و خبر: فرداد همت زاده

عکس و خبر: فرداد همت زاده