جمعه , ژانویه 27 2023
آخرین خبرها
‍ پیام تبریک مدیریت شهری چاف وچمخاله به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

‍ پیام تبریک مدیریت شهری چاف وچمخاله به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

بازدیدها: 171

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چاف وچمخاله، در پیامی فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن را تبریک و تهنیت گفتند.
مدیریت شهری چاف وچمخاله در پیامی فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و میلاد رهبر کبیر انقلاب اسلامی را تبریک گفتند. متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
«مَن أَحَبَّ فاطِمَهَ ابنَتی فَهُوَ فِی الجَنَّهِ مَعی» پیامبر اکرم (ص)
بیستم‌ جمادی‌ الثانی‌، سرای‌ وحی‌ و نبوت‌ به‌ نور ستاره ای روشن شد که‌ روشنایی‌ وی تا روز قیامت‌ پرتو افکن و متجلی است، کوثر قرآن و گوهر خلقتی که به واسطه میلادش شمیم عطر بهشت، آیه رحمت خداوندی و الگویی بی بدیل از عشق و ایمان، اسوه تمام عیار مکارم و فضائل در زمین خاکی جلوه گری می کند تا زمین و زمینیان به واسطه گوهر وجود او حقیقت لایزال الهی را بیابند.

🔹 به راستی نامگذاری روز میلاد بانوی بی همتا عالم حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان روز مادر و زن، تقارنی است شایسته و در عین حال تأمل برانگیز، تقارنی که از یک سو ناظر به مقام رفیع مادران و زنان است و در یک نگاه نیز یادآور اهمیت و ضرورت توجه به آموزه های اخلاق و منش فردی و اجتماعی آن بانوی اخلاق و جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.

🔹 حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان نمونه ترین زن در همه زمینه ها الگوی مناسب و شایسته ای است تا امروزه دختران، زنان و مادران جامعه اسلامی با تأسی از سیره دخت گرامى رسول خدا(ص)، این مهم را سرمشق خود سازند و در رسیدن به کمال معنوی و عصمت فاطمی بکوشند.

🔹 اینجانبان ضمن تبریک میلاد فرخنده دردانه آفرینش حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر و به محضر حضرت ولی عصر(عج) و بر شیفتگان طریقش به‌ ویژه مادران مؤمن و بانوان فداکار شهر چاف وچمخاله، از درگاه ایزد منان، صمیمانه برای مادران عزیز و بانوان شریف شهرچاف وچمخاله تندرستی، شادکامی و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان را مسألت می نماییم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چاف وچمخاله